گفتگو با چهره ها و برندهای ماندگار
(امیر شفیعیان مدیریت آژانس هواپیمایی آرام سیر شفیعیان) روزنامه جام جم 1396/05/10

 متن مصاحبه

در ورود به شرکت آرام سیر شفیعیان،آنچه بیشتر به نظرمی  رسد نظم حاکم بر محیط آژانس می باشد که نشأت گرفته از مدیریت صحیح است، در این راستا به گفتگو آقای شفیعیان نشستیم که در ادامه مصاحبه ایشان را می خوانید. اینجانب امیر شفیعیان جانباز جنگ تحمیلی، مدیریت شرکت هواپیمایی آرام سیر شفیعیان از سال 1386 فعالیت خود را در شرکت راه ابریشم خراسان آغاز نمودم، دارای مدرک دوره های  مدیریتی مارکتینگ، دوره های هواپیمایی زیارتی میراث فرهنگی،  مدیریت ثابت هتل ها، مدیریت حمل ونقل، سوابق اجرایی زیارتی (مکه،کربلا،سوریه(  می باشم.

شرکت آرام سیر شفیعیان، دارای  چندین سال سابقه و کلیه امتیاز ها با مجوزهای زیارتی ،سیاحتی ، قطارهای رجا، پروازهای چارتر، گارانتی هتل های داخل و خارج ازکشورمی باشد. از دیگر فعالیت ها؛ اجرای  توریسم سلامت،پذیرش ورودی ها خارج از کشور را به هموطنان عزیز است.

جناب آقای شفیعیان متد ارائه خدمات خود را اینگونه بیان نمودند؛ تلاش در جهت مشتری مداری و جلب رضایت مسافرین، با ایجاد رابطه مستقیم و نزدیک مدیریت،با کانترهای مربوطه و نظارت بر فعالیت آنها انجام می گردد.

همچنین ارتباط با مسافران از طریق کانال های اجتماعی و پیگیری امور آنها از بدو ورود به شرکت تا انتهای سفر و از همه مهمتر صداقت در ارائه خدمات به مسافرین از اولویت های این مجموعه است. وی اشاره کرد؛ ورود افراد غیر متخصص،گاهی عدم بی تجربگی بعضی از همکاران باعث بی اعتمادی مردم به شرکت های هواپیمایی می شود.رقابت ناسالم حاکم بر فضای کار،تخلفات برخی از شرکت ها با توجه به تورم به وجود آمده، و عدم صداقت در مقابل ارائه خدمات به مردم باعث بروز مشکلاتی برای مسافران می گردد.